دکتر شفاعی

دکتر مجتبی شفاعی

مشاور توسعه کسب و کار، کارآفرین و استاد مدعو دانشگاه تهران

تحصیلات دانشگاهی

ایشان در سال 1378 در رشته مهندسی نرم افزار دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شدند و همزمان با تحصیل به طراحی و تولید چند پروژه نرم افزاری (از جمله نرم افزار توزیع نشریات) پرداختند.

پس از چند سال تجربه کاری، در رشته مدیریت اجرایی (EMBA) وارد دانشگاه علم و صنعت شده و در این دوره به عنوان دانشجوی نمونه آموزشی نیز برگزیده شدند. ایشان پایان نامه خود را با موضوع ارائه الگوی انتخاب و توسعه سبد محصول در شرکت های پخش دارویی به انجام رساندند.

ایشان تحصیلات دوره دکترای تخصصی خود را در رشته مدیریت (گرایش تطبیق و توسعه) در دانشگاه تهران طی کردند و در این دوره نیز از لحاظ جایگاه آموزشی، بالاترین امتیازات را کسب نمودند.

سوابق تدریس

ایشان آموزش و تدریس را از سال 1379 و با تدریس زبان های برنامه نویسی آغاز کردند که حاصل آن بیش از 5 سال آموزش در این زمینه در آموزشگاههای معتبر تهران بود.

پس از آنکه ایشان دوره های تخصصی کارآفرینی را طی نمودند از سال 1384 به عنوان دستیار استاد و استاد، در دوره های Startup Weekend دانشگاه شریف و جهاد دانشگاهی شریف به تدریس پرداختند و عملاً از سال 1385 به تدریس موضوعات برندینگ، بازاریابی و فروش پرداختند.

تجربه تدریس دانشگاهی ایشان نیز از سال 1389 و در چند دانشگاه و موسسه آموزشی ادامه پیدا کرد. ایشان از سال 1392 تا سال 1397 به عنوان استاد مدعو در دانشگاه تهران به تدریس می پرداختند که بر اساس ارزیابی های صورت گرفته به عنوان یکی از اساتید موفق گروه آموزشی، دانشکده و دانشگاه معرفی گردیدند.

تجربیات کاری

ایشان تجربیات کاری خویش را از سال 78 آغاز نمودند و پس از چند سال فعالیت به عنوان برنامه نویس، کار خود را در سازمانها و شرکتهای بزرگی همچون دفترمشاور وزیرصنایع، هولدینگ دارویی پوراطب و شرکت پخش دارویی پوراپخش، گروه صنعتی گلرنگ، بانک آینده و چند شرکت دیگر ادامه دادند.

از سال 1388 نیزبا راه اندازی شرکتهایی همچون رهپویان خرد (تولید کننده نرم افزار تلفن همراه)، هوشمند ارتباطات وایا (پیمانکار خدمات ارزش افزوده همراه اول و ایرانسل) فعالیت خود را در حوزه کسب و کار ادامه دادند.

در کارنامه ایشان عضویت هیات مدیره شرکتهایی همچون مدیریت ارتباطات آدنیس (اگریگیتور همراه اول با نام تجاری تله پرومو) و شرکت خدمات فرودگاهی به چشم می خورد.

خدمات مشاوره

تجربیات متعدد ایشان در صنایع مختلف به ویژه در حوزه های بازاریابی، فروش و پخش مویرگی، زمینه آن را فراهم کرد تا ایشان همزمان با ادامه تحصیلات عالیه خود، از سال 1389 به عنوان مشاور فروش و پخش مویرگی با چندین شرکت همکاری داشته باشند.

از سال 1393 نیزبا راه اندازی شرکت مدیریت فردا اقدام به ارائه خدمات مشاوره (در حوزه های مارکتینگ و فروش، رضایت و وفادارسازی مشتریان، رفتارشناسی و داده کاوی  غیره) به دهها سازمان و شرکت از جمله بانک ملی، توسن تکنو، هولدینگ بین المللی SAMSSON، صنایع گازی پرستلی، شرکت فیلیپ موریس، پخش دارویی محیادارو و چندین شرکت و کسب و کار دیگر نمودند .

کتاب های تالیفی

  • زبان گزارشگری تجاری گسترش پذیر (XBRL) ، مجتبی شفاعی، مهدی کاظمی، 1388
  • سیرتحول علم مدیریت در ایران و جهان، دکتر رضا جلالی، مجتبی شفاعی، 1391
  • اصول بازاریابی و توسعه بازار، مجتبی شفاعی، 1392
  • فروش و پخش مویرگی، مجتبی شفاعی، چاپ اول 1393، چاپ ششم 1399
  • رفتارشناسی، وفادارسازی و باشگاه مشتریان، مجتبی شفاعی، هادی رحمتی، 1396
  • بازاریابی و فروش مستقیم، مجتبی شفاعی، 1397
0
سال تجربه کاری
0
سال مشاوره
0
ساعت تدریس

ماموریت تیم ما

رویکرد تیم ما ارائه خدمات مشاوره کسب و کار، برگزاری دوره های آموزشی و تولید بسته های آموزشی تخصصی بر مبنای دانش کاربردی و تجربیات کاری آقای دکتر مجتبی شفاعی در فضای کسب و کار کشور و بصورت تخصصی در حوزه فروش و بهبود فردی می باشد تا شما بتوانید به آسانی و با هزینه ای مناسب، با پیمودن سه گام زیر، کسب و کار خود را در مسیر موفقیت قرار دهید :

  • 1) دانش عمومی و تخصصی خود را افزایش دهید
  • 2) نگرش و الگوی ذهنی خود را بازسازی کنید
  • 3) مهمتر اینکه رفتار فردی و سازمانی خود را تغییر دهید

اگرچه اجرای پروژه های مشاوره کسب و کار یا Coaching می تواند سرعت بهبود شما را افزایش دهد، اما با توجه به محدودیت های زمانی و مکانی و همچنین با هدف کاهش هزینه ها، تیم ما اقدام به تولید بسته های آموزشی نموده است که با تاکید بر افزایش دانش عمومی و تخصصی شما، بر اصلاح نگرش و الگوی ذهنی شما متمرکز شده است. بدیهی است اصلاح و تحول در رفتار فردی و سازمانی شما کلید موفقیت شما خواهد بود.

ارتباط با انجمن ها و مراکز علمی تخصصی بازاریابی، فروش و مدیریت

انجمن فروش و بازاریابی اروپا

انجمن فروش و بازاریابی اروپا

انجمن ملی متخصصین فروش آمریکا

انجمن ملی متخصصین فروش آمریکا

انجمن تحقیقات بازاریابی ایران

انجمن تحقیقات بازاریابی ایران

انجمن صنعت پخش ایران

انجمن صنعت پخش ایران

انجمن بازاریابی آمریکا

انجمن بازاریابی آمریکا

انجمن مشاوران مدیریت ایران

انجمن مشاوران مدیریت ایران

انجمن مدیریت ایران

انجمن مدیریت ایران

انجمن مدیریت آمریکا

انجمن مدیریت آمریکا

انجمن مدیریت کسب و کار ایران

انجمن مدیریت اجرایی ایران

انجمن تعالی کسب و کار ایران

انجمن تعالی کسب و کار ایران

دانشگاه تهران

دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

انجمن علمی بازاریابی ایران

انجمن علمی بازاریابی ایران